Представлення директора КНП “ЧЦПМСД”

20 січня 2021 року в залі засідань Чигиринської АЗПСМ відбулось представлення нового директора комунального некомерційного підприємства «Чигиринський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чигиринської міської ради Ростислава Ременюка.

Представили Ростислава Петровича колективу підприємства міський голова Віктор Харченко спільно із заступниками міського голови Валентиною Алєксєєвець та Сергієм Брайченком.

Міський голова побажав Ростиславу Петровича успіхів на новій посаді, а колективу підприємства спільно із новопризначеним керівником згуртуватися навколо єдиного завдання – якісного надання медичних послуг жителям громади.

Ростислав Петрович, в свою чергу, повідомив колектив, що він як житель громади знає проблемні питання закладу первинної ланки медицини та висловив надію на підтримку колективу на шляху до їх вирішення. Також зазначив, що готовий докласти максимум зусиль для покращення діяльності підприємства.

Від колективу комунального некомерційного підприємства виступила заступник керівника – Ніна Приблуда, яка зазначила, що колектив давно чекає на компетентного керівника, якому притаманні такі риси, як: висока працездатність, комунікабельність, здатність установлювати нові контакти та постійно працювати на  благо жителів громади.

Також Ніна Іванівна поінформувала присутніх, що в ході проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника нею, як членом конкурсної комісії, було задано ряд питань, що стосуються специфіки роботи підприємства та його управління. За результатами проведеної дискусії, Ніна Іванівна відмітила, що Ростислав Петрович орієнтується в  першочергових завданнях первинної ланки і висловила надію, що новопризначений керівник використає свої вміння та навички для їх вирішення, а також запевнила на підтримку з боку колективу.