Підсумкова конференція діяльності Фонду міжнародної солідарності та територіальних громад у сфері соціальної політики в Україні

9-10 грудня представники Чигиринської міської територіальної громади приймали участь у підсумковій конференції діяльності Фонду міжнародної солідарності та територіальних громад у сфері соціальної політики в Україні – «Форум кращих практик».
Презентували проєкт Чигиринської міської територіальної громади «KindLand»  – інклюзивна зона для спортивно-ігрового відпочинку дітей та підлітків, а також ознайомилися з проєктами інших громад, що реалізуються Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні та співфінансуються в рамках програми польської співпраці задля розвитку Міністерством закордонних справ Республіки Польща та Посольства США в Україні.
Команда Фонду, представники українського та польського самоврядування, експерти розповіли учасникам конференції, як найкраще залучити доступні інструменти та грантові механізми для розвитку соціальних послуг у громадах.
Під час форуму представники громад ділилися реальними історіями успіху, як спільними зусиллями на місцевому рівні вдається покращити якість надання соціальних послуг.
У дводенному форумі взяли участь колеги з трьох громад Черкащини, переможці конкурсу – Білозірська, Чигиринська та Тернівська.
Чигиринську громаду представляли: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Лариса Іващенко, директор комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Олена Гейван-Лобова та начальник комунального закладу “Центр соціальних служб” Чигиринської міської ради.