Перейняття досвіду у колег із м.Кам’янка

28 січня 2021 року делегація Чигиринської міської ради у складі заступника міського голови з питань діяльності органів виконавчої ради Валентини Алєксєєвець, керуючої справами (секретар) виконавчого комітету Лариси Іващенко, директора первинної ланки медицини Ростислава Ременюка та головного лікаря вторинної ланки медицини Ігора Огиренка здійснили поїздку до міста Кам’янка з метою перейняти всі найкращі надбання у сфері охорони здоров’я в колег КНП “Центр ПМСД” Кам’янської міської ради та КНП  «Кам’янська ЦРЛ».

В ході зустрічі із керівництвом закладів охорони здоров’я Кам’янщини керівники ознайомили з діяльністю підприємств після завершення реформування, показали оновлені відремонтовані приміщення закладів. Під час розмови були підняті та обговорені питання:

  • фінансово-господарського забезпечення закладів;
  • співпраці підприємств охорони здоров’я із органами місцевого самоврядування;
  • кадрового забезпечення підприємств та умови оплати праці їх працівників;
  • стану матеріально-технічної бази закладів;
  • декларування населення та ряд інших питань.

За результатами поїздки зроблені висновки, що є багато чого перейняти з досвіду колег, де напрацьовано достатньо місцевих ініціатив у медицині спрямованих для жителів міста.

Делегація з Чигиринщини щиро вдячні головному лікарю КНП «Центр ПМСД” Кам’янської міської ради» Світлані Німченко та головному лікарю КНП «Кам’янська ЦРЛ» Костянтину Тамку за організацію цікавої та інформативної зустрічі.