Переселенці все частіше знаходять роботу завдяки місцевій службі зайнятості

Ніхто не може передбачити, коли ми переможемо у цій війні. У тих регіонах, де немає активних бойових дій, треба підіймати економіку і продовжувати працювати. Сьогодні серйозним викликом є питання працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Чигиринське управління Черкаської філії Черкаського обласного центру зайнятості  не залишає без уваги це питання та ставить за мету безпечно, швидко та вдало працевлаштувати цих людей на підходящу роботу.

Так, днями відбулася зустріч безробітних Чигиринщини з керівницею ВТФ «Вікторія» Катериною Павленко на базі самого підприємства.

З-поміж великої кількості претендентів на посаду швачки та укладальника-пакувальника, роботодавець віддала перевагу 6 переселенцям. Кожен мав свій унікальний досвід роботи, фах та велике бажання працювати. Тож за результатами співбесіди та за сприяння служби зайнятості, усі були працевлаштовані.

Разом з новою роботою у жінок з’явилася впевненість у завтрашньому дні, а також фінансова стабільність.

Разом з тим і роботодавець, завдяки діючій урядовій програмі, отримає компенсацію заробітної плати за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Детальніше про програму компенсації – тут