Партнерство та співпраця є невід’ємною складовою діяльності Чигиринської територіальної громади

Сучасні тенденції та інтенсивність розвитку суспільства створюють нові передумови для налагодження комунікацій між різними групами, в яких на зміну конкуренції приходять конструктивний діалог і порозуміння. Налагодження партнерських відносин на шляху досягнення спільних цілей стає одним із найважливіших підходів у діяльності органів місцевого самоврядування, запорукою важливих змін у громаді. 

Як приклад – співробітництво між Чигиринською міською радою та ТОВ «Грінтеко СЕС», завдяки якому вдалося реалізувати інфраструктурний проєкт по заміні насосів та модернізації свердловин у системах водопостачання в селах Вітове та Рацеве. В рамках співпраці було придбано п’ять нових насосів та всіх комплектуючих матеріалів для заміни старих.

Роботи проводили працівники комунального підприємства «Чигирин», а саме: замінили у вищезазначених населених пунктах старі насоси, встановили станції управління, лічильники та усі необхідні запчастини. 

У межах Меморандумів про партнерство та задля поліпшення життя жителів громади Чигиринська міська рада постійно взаємодіє зі сферою бізнесу, що дає можливість вирішувати найактуальніші проблеми громади.