ПАМ’ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО.

Кожну четверту суботу листопада українці вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу, а також голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років. 
 
90 років минуло від тих страшних років, а росіяни знову застосовують проти українців нелюдські методи, щоб знищити нашу ідентичність, культуру, мову, знищити нас як націю. 
 
Тому пам’ять про ті страшні роки, про скалічені долі та обірвані життя, є надзвичайно важливою для українського народу і головне завдання полягає в тому, щоб згуртовано усім суспільством разом із Силами оборони протистояти ворогу, захистити нашу державу і забезпечити Перемогу.
 
 
Ми не забудемо про зло, яке вчиняла радянська влада у ті часи, про зло, яке чинить московський режим сьогодні. Український народ не здається, чинить запеклий опір і обов’язково переможе.
 
В цей скорботний день в м.Чигирин до підніжжя пам’ятного знаку «Жертвам голодомору»  поклали колоски пшениці та кетяги калини, увіковічнили невинно загублені душі, які стали жертвами голодоморів.
 
А о 16:00 закликаємо усіх запалити свічку (лампадку) на своєму вікні, як вияв скорботи за загиблими.