Чигиринська громада проводить масштабну модернізацію закладів освіти

     Відтепер школярі Чигиринського опорного закладу загальної середньої освіти №2 обідатимуть у європейській їдальні, що може вмістити одночасно 160 дітей. Осучаснено не лише стіни та меблі – модернізовано і обладнання шкільного харчоблоку.  

          – Цьогоріч школи громади чекає цілий ряд оновлень,  – констатує міський голова Чигиринської громади Віктор Харченко. –  За кошти освітньої субвенції громада планує оновити фасад Чигиринського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького. На останній сесії Чигиринської міської ради було виділено  1,3 мільйона гривень на будівництво нової котельні для школи села Тіньки.  Уже зроблено проєкт котельні, яку буде споруджено на території школи замість старої, розташованої у шкільному підвалі.

          Найближчим часом будуть виконані роботи по усуненню недоліків фасадних робіт Чигиринського опорного закладу загальної середньої освіти №2. Торік, у рамках програми «Велике будівництво», Чигиринська громада отримала 17 мільйонів гривень на проведення робіт з його енергозбереження. Із них близько шести пішло на ремонт даху, до півтора мільйона – на заміну вікон, решта – на утеплення приміщення та фасадні роботи. Проєкт на утеплення був виготовлений за 2 тижні, але тендерна процедура затяглася і тому підрядник зміг розпочати роботи лише у листопаді, – розповідає начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради Віталій Синяков.

          Оскільки часу на виконання робіт було дуже мало, а зробити все треба було до кінця 2020 року (інакше кошти повернулися б до державного бюджету), підрядник намагався встигнути із роботами в короткі строки.  На разі виконавець будівельних робіт перероблятиме за власний рахунок ту частину фасаду, що почалася лущитися через вплив вологи та низьких температур. Ми маємо від підрядника гарантію на 10 років – він без проблем погодився переробити частину фасаду, яка цього потребує. Роботи планують розпочати відразу зі стійким потеплінням.