У четвер, 24 листопада, в Чигиринській громаді відбудеться обговорення соціальних проєктів на 2023 рік від компанії Scatec Ukraine, а саме:
🕙10:00 – будинок культури с.Вітове;
🕚11:00 – будинок культури с.Рацеве;
🕛12:00 – зал засідань Будинку рад м.Чигирин.
Запрошуємо приєднатися до обговорення всіх зацікавлених громадян. Результатом обговорення буде Меморандум про співпрацю з громадою.
Радимо підготувати таку інформацію щодо ініціативи:
📎орієнтовна вартість проєкту;
📎напрям, якому сприятиме проєкт — медицина, освіта, інфраструктура або лідерство;
📎вигода від проєкту для громади;
📎кількість людей у громаді, які матимуть вигоду від його реалізації (включаючи будь-які робочі місця, якщо такі будуть створені);
📎прямі та непрямі вигоди.
Компанія на власний розсуд обирає проєкти в межах бюджету, а потім акціонери компанії затверджують їх. Scatec має право самостійно визначати пріоритети реалізації проєктів, а також на власний розсуд коригувати проєкти.
ТОВ «Грінтеко СЕС», заснована Scatec Ukraine, є соціально спрямованою та відкритою до жителів громади компанією. Вона провадить свою діяльність за європейськими принципами і тому частину прибутку скеровує на розвиток громади, у якій провадить діяльність.
Оскільки у 2019 – 2021 було реалізовано здебільшого інфраструктурні проєкти, тому у 2023 пріоритетними будуть проєкти, покликані підтримати медицину, освіту чи підсилити лідерство в громаді.