НОВИЙ РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ ЧИГИРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ РОЗПОЧАВСЯ ПРОВЕДЕННЯМ АПАРАТНОЇ НАРАДИ

Віктор Харченко – міський голова Чигиринської громади провів апаратну нараду з керівниками відділів виконавчого комітету міської ради, комунальних підприємств, закладів і установ.
 
Присутні доповіли про результати своєї діяльності за попередній тиждень та окреслили плани своєї роботи на поточний тиждень.
 
Питання стосувалися:
  • перевірки та підготовки навчальних закладів до нового навчального року в період воєнного стану;
  • соціального захисту населення;
  • роботи закладів медицини;
  • вакцинації населення.
 
З доповідями про виконану роботу за попередній тиждень та про заплановану роботу виступили керівники комунальних підприємств: КП «ЄРЦ», КП «Чигирин».
 
Продовжується робота з вимушеними переселенцями та родинами, які опинились у складних життєвих обставинах. Надаються соціальні послуги, вчасно здійснюються виплати, проводиться робота з переселенцями та родинами з категорії СЖО.
 
Дбаючи про чистоту нашої громади, міський голова акцентував увагу керівників відповідних профільних служб на добросовісному проведенні усіх заходів із благоустрою території як у місті, так і у сільських населених пунктах.
 
Віктор Харченко детально зупинився на розгляді кожного питання з поточної роботи управлінь і відділів та планами на найближчий час.