Насправді «робота» – це другий запит від переселенців, звісно, після запиту «житло». Щодня тисячі наших громадян шукають роботу, яку втратили через війну. Знайти роботу досить нелегко, ще складніше, шукати роботу в зовсім новому для тебе місті. Але, як свідчить історія нашої героїні, бажання працювати дає позитивний результат.

Марина Шевчик через бойові дії змушена переїхати з Миколаївської області до Чигиринської ТГ. Попередній досвід роботи – молодша медична сестра (санітарка) в КНП «БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКА ЦРЛ». У квітні поточного року жінка звернулась по допомогу з пошуку роботи  до Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Марина разом із кар’єрним радником склали індивідуальний план працевлаштування. Безробітна виконувала усі рекомендації кар’єрного радника, підготувала власне резюме, активно здійснювала пошук роботи самостійно. Результат не змусив на себе довго чекати. Пройшовши успішно співбесіду у роботодавця, отримала постійну роботу, хоча робота була для неї абсолютно новою. Це стало своєрідним випробуванням себе і своїх можливостей, яке вона гідно витримала. Схвальні відгуки наставників надали успішний старт для нової сторінки трудової біографії Марини.

Нині вона швачка на місцевому підприємстві ВТФ «Вікторія».

Марина згадує: «Переступивши поріг служби зайнятості, була налаштована на будь-яку роботу, аби працювати і бути при ділі».

Сьогодні, Марина Шевчик працює вже 3 місяці і щиро радіє, що стала частиною успішного колективу та пізнаваного бізнесу, що активно розвивається.

Робота сьогодні – без перебільшення – зброя, наш економічний фронт!