Навіки попрощалися з Героєм

Cьогодні Чигиринська громада провела в останню путь земляка, зовсім молодого хлопця, Героя – Царука Максима Юрійовича.
 
Народився Царук Максим Юрійович 28 вересня 1999 року.
 
З 2006 до 2017 року навчався в Трушівській школі. Після закінчення вступив до Черкаського вищого професійного училища за спеціальністю маляр-штукатур. З 2018 до 2020 року перебував на службі в Збройних силах України.
Після закінчення військової служби працював експедитором у місті Черкаси. У 2022 році одружився, а в 2023 року в Максима народився син.
 
12 жовтня 2023 року хлопець був мобілізований до лав Збройних сил України. Проходив службу на посаді старший стрілець-оператор механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону, мав військове звання старший солдат.
 
23 лютого 2024 року Максим був нагороджений відзнакою «Золотий хрест» за проявлену мужність та успішне виконання завдань під час бою. На жаль, 28 квітня 2024 року, захищаючи волю і незалежність України, в наслідок обстрілу з боку противника, в Бахмутському районі Донецької області він загинув.
 
Товариші по військовій службі згадують Максима, як сміливого, вольового, відповідального побратима. Військові командири розповідають, що він зарекомендував себе лише з позитивного боку, чітко виконував поставлені завдання, користувався авторитетом серед колег по службі.
 
Глибоко сумуємо з приводу тяжкої втрати і висловлюємо щирі співчуття родині Максима, який віддав своє життя заради свободи і незалежності нашої держави.
 
Спочивай з миром, наш Герою!
Вічна тобі пам’ять🇺🇦