На Чигиринщині працюють клуби для безробітних

Відносно цікавою формою роботи для людей є тематичні клуби для різних категорій громадян. До занять у клубах запрошуються особи, починаючи із першого дня їхнього перебування на обліку у Державній службі зайнятості. Участь клієнтів служби зайнятості у засіданні клубів має на меті прискорення працевлаштування, зняття психологічної напруги, формування правильної поведінки на ринку праці, усвідомлення власної відповідальності за подальше професійне самовизначення, сприяння самозайнятості та розкриттю власного потенціалу.

01 листопада 2021 року  в приміщенні Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулося засідання клубу «В колі друзів», для осіб з інвалідністю  на тему: «Активне працевлаштування». В ході засідання клубу безробітні розкрили для себе секрети самопізнання і самореалізації, визначили якості, необхідні успішному підприємцю, складові успішної реалізації бізнесу, проаналізували ринок праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні.

«Користь клубної роботи для клієнтів служби зайнятості очевидна: мотивує до саморозвитку, надає нову цікаву і корисну інформацію, змінює спосіб мислення, розширює світогляд. Учасники розкриваються як особистості, самостійно оцінюють власні досягнення й ставлять собі за мету не зупинятись і розвиватися далі», – зазначила  заступник директора –  начальник відділу надання соціальних послуг Тетяна Козубенко.