Міський голова Чигиринської громади привітав з днем працівника державної податкової служби України працівників Центру обслуговування платників Чигиринської ДПІ Головного управління ДПС у Черкаській області

Економічна стабільність та безпека нашої країни це ще один фронт, в якому ми повинні тримати рубежі, надолужувати та перемагати.

Мав за честь привітати з днем працівника державної податкової служби України працівників Центру обслуговування платників Чигиринської ДПІ Головного управління ДПС у Черкаській області.
 
Завдяки професійній діяльності податківців багато в чому визначається соціально-економічна стабільність нашої громади. Від вашого професіоналізму, відповідального підходу до справи, наполегливості і цілеспрямованості залежить зростання податкових надходжень, а значить і рівень життя населення.
 
Дякую, що забезпечуєте суворе дотримання норм законодавства та зміцнення фінансової дисципліни. Високо ціную ваше сумлінне ставлення до своїх обов’язків, роботу із забезпечення стійкого зростання надходжень податкових платежів і зборів, підвищення податкової грамотності населення.
 
Бажаю вам подальшого професійного зростання, наполегливості і завзятості у вирішенні важливих державних завдань.
 
Міцного здоров’я вам і вашим родинам, щастя, благополуччя і достатку.
 
Перемоги і миру нашій країні!