Міні-ярмарок вакансій – реальний крок до працевлаштування

«Єдиний спосіб передбачити майбутнє – це створити його» – ці слова є лейтмотивом організації роботи  Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості  з клієнтами.

За  сучасних умовах підтримка роботодавця, а саме прискорення укомплектування кадрами – першочерговий акцент роботи служби зайнятості. І одним з ефективних методів такої співпраці є організація ярмарок та  міні-ярмарків вакансій – послуги, що надається  державною службою зайнятості роботодавцям та пошукачам роботи, як однієї з форм максимального  поєднання інтересів роботодавців та населення.

Нещодавно спеціалістами Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості на  замовлення ПП «Надія», проведено міні-ярмарок вакансій для підбору працівників за професіями  «бетоняр», «муляр», «електрозварник ручного зварювання», «водій автотранспортних засобів».

У заходах взяли участь директор Філії Коршунова С.Ф., начальник відділу кадрів приватного підприємства «Надія» Ткач Л. І. та понад 20 осіб безробітних. Відповідальна за кадрову роботу Ткач Ліна Іванівна презентувала присутнім підприємство,охарактеризувала його основний напрямок діяльності, та надала вичерпну інформацію про характер, режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт та вимоги до претендентів. Після детального ознайомлення претендентів на роботу з інформацією поданою роботодавцем проводилась індивідуальна співбесіда.

За результатами проведених заходів 12 осіб пройшли співбесіду з роботодавцем,  всі інші отримали корисну інформацію, яка допоможе в подальшому при пошуку роботи.

Всі, хто завітав на ярмарок, одержали корисну інформацію, яка допоможе вирішити питання подальшого працевлаштування та  всі, хто хотіли, а це 8 осіб, одразу отримали направлення на роботу.