Комісія з питань захисту прав дитини працювала сьогодні при Чигиринській міській раді

Сьогодні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентина Алєксєєвець провела засідання комісії з питань захисту прав дитини Чигиринської міської ради.

На засіданні присутні опрацювали ряд питань, що стосувалися захисту прав неповнолітніх, з’ясували факти і обставини по кожному із них окремо.

Переважна більшість питань порядку денного стосувалася надання дітям статусу як таких, що постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Також вирішувалися важливі питання з приводу визначення місця проживання дітей біля одного з батьків, участі у їх вихованні, усиновлення та отримання дозволу на вчинення правочину щодо набуття нерухомості у власність неповнолітньої дитини.

Нажаль, не всі батьки добросовісно відносяться до виконання своїх обов’язків, тому члени комісії розглядали і питання про невиконання батьківських обов’язків жителькою громади відносно своїх малолітніх дітей.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.