Комісія з питань ТЕБ і НС провела чергове засідання

10-те засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Чигиринської міської ради відбулося за головування заступника міського голови з питань діяльністі виконавчих органів ради Сергія Брайченка.
 
Питання порядку денного стосувалися підготовки до роботи та організації заходів щодо забезпечення функціонування об’єктів життєзабезпечення населення, транспорту, енергетики, зв’язку, які можуть зазнати негативного впливу небезпечних природних явищ в осінньо-зимовий період 2023-2024 рр.
 
За результатом розгляду даного питання затвердили план дій щодо забезпечення термінового інформування населення в разі погіршення погодних умов, при сильних снігопадах, ожеледицях та інших надзвичайних ситуаціях, тощо.
 
Про стан готовності комунальних підприємств, закладів освіти та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період та початку опалювального сезону 2023-2024 рр. доповіли їх керівники. Усі котельні готові до роботи, проведено повірку манометрів й іншого обладнання.
 
Відповідно до рішення виконавчого комітету, в освітніх закладах, які забезпечені паливом на 100%, опалювальний сезон розпочато з 18 жовтня.  
 
Також розглянули питання щодо проведення “наздоганяючої” кампанії з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи серед дитячого населення громади.
 
Фахівці епідемічного профілю інформували про проведення щоденного моніторингу за кількістю вакцинованих осіб проти кору. З метою здійснення роз’яснювальної роботи працівники епідеміологічної служби проводять наради з лікарями-педіатрами та батьками.