Історія успіху: отримання нових знань та сертифікатів міжнародного зразка!

Чигиринська безробітна  Поліщук Анастасія успішно завершила навчання на освітній платформі Coursera та отримала 6  сертифікатів міжнародного зразка. Вона не збирається зупинятись на досягнутому, а планує далі активно працювати над собою.

Після онлайн-консультації з фахівцем Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості вона отримали безкоштовний доступ для реєстрації на платформі Coursera. Анастасія обрала шість напрямків онлайн-курсів, а саме:

  • Chinese for beginners, «Китайський для початківців»;
  • Mandarin Chinese 1: Chinese for beginners, «Мандаринський китайський: для початківців»;
  • Magic in the Middle Ages, «Магія в середні віки»;
  • Grammar and punctuation, «Граматика та пунктуація»;
  • Basic Elements of Design: Design Principles and Software Overview, «Основні елементи дизайну: принципи дизайну та огляд програмного забезпечення»;
  • Я говорю по-русски/ I speak Russian.

 Каже, що було дуже цікаво і вона з захопленням слухала лекцію за лекцією, а азарту додавало успішне проходження тестів.

Серед плюсів даного онлайн-навчання слід відзначити, що це надає можливість отримувати знання найпрестижніших світових університетів; забезпечує безкоштовний доступ до програм найкращих викладачів світу; забезпечує найновішою інформацією, технологією, теорією; дає можливість навчатись будь-де і будь-коли.

«Отримані знання, практика та сертифікат міжнародного зразка – дуже хороше доповнення до резюме під час пошуку роботи», – ділиться враженнями Анастасія.

Щоб мати безкоштовний доступ потрібно: зателефонувати безробітній особі своєму кар’єрному раднику та повідомити про бажання вчитися на міжнародній платформі Coursera.