Інформаційні вебінари – найбезпечніша форма консультування безробітних громадян під час карантину

12 червня за допомогою zoom-зв’язку фахівці Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості ініціювали проведення інформаційного вебінару із загальних питань зайнятості .Через Viber та електронну пошту на захід були запрошені особи, які набули статусу безробітного під час дії карантину, тобто ті, які надавали свої документи на реєстрацію засобами електронного зв’язку або через скриньку для прийому кореспонденції.

На вебінарі обговорювалися питання особливості взаємодії фахівців служби зайнятості з клієнтами під час карантину.

На вебінарі фахівець з профорієнтації проінформувала слухачів про основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання ( у тому числі і в умовах карантину) за допомогою електронних сервісів державної служби зайнятості.

Окрему увагу профконсультант приділила «Освітньому порталу» та «Профорієнтаційній платформі» завдяки яким служба зайнятості вирішує питання щодо сприяння оптимальному вибору або зміні людиною сфери трудової діяльності (професії) відповідно до її професійних інтересів, нахилів, здібностей, рівня професійної підготовки, стану здоров’я та з урахуванням потреб ринку праці. Фахівець наголосила, що безробітні громадяни мають можливість отримати інформаційні та консультаційні послуги. Розповідь спеціаліста супроводжувалась презентаційними слайдами.

Також, представник служби зайнятості проаналізувала регіональний ринок праці. Один із учасників зацікавився пропозицією презентованих вакансій. Під час конференції всі учасники мали змогу ставити питання на які отримали вичерпні відповіді від фахівця.

Зазначимо, що впровадження службою зайнятості таких інформаційних вебінарів не лише заощаджує час безробітних громадян, а й дбає про їх безпеку, здоров’я та обізнаність в питаннях праці.

При бажанні взяти участь у вебінарі необхідно надати на електронну пошту філії 2365@ckocz.gov.ua  чи сторінку FВ Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості власний номер телефону та електронну адресу, тобто контакті дані за якими зв’яжуться фахівці філії.