Фахово, конструктивно, відповідально. Таких підходів до роботи вимагають на Черкащині від керівників усіх рівнів. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець на нараді із представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Черкащини.

– Ми всі маємо оперативно реагувати на виклики воєнного часу, водночас працювати на перспективу, – додав він. – На Черкащині ситуація стабільна завдяки нашим захисникам. А значить наше завдання – працювати на економіку області та країни в цілому. Реакція на будь-який саботаж чи невиконання наказів і розпоряджень обласної військової адміністрації буде жорсткою.

Під час наради також очільник області також озвучив ключові завдання в роботі для органів виконавчої влади. З-поміж них такі основні:

  1. Місцеві бюджети: кошти слід раціонально та економно використовувати. Пріоритетність витрат фінансів – на оборону та найважливіші галузі життєдіяльності.
  2. Бізнес: діалог і співпраця. Влада на місцях повинна максимально сприяти підприємцям у роботі. Від них же очікують соціальної відповідальності. Держава допомагає бізнесу, що опинився у скруті. Підприємці, які справно працюють, мають платити податки.
  3. Внутрішньо переміщені особи: інтегрувати їх у життя громад. Натепер на постійне проживання в області лишились уже понад 93 тис. людей.