Гуманітарна допомога для вимушених переселенців

Чигиринщина продовжує приймати та допомагати вимушеним переселенцям, які залишили свої домівки. Жителі громади допомагають своїм співвітчизникам не лише з поселенням, а і продуктами, одягом, взуттям, підтримкою та просто – добрим словом чи щирою усмішкою.
Цього разу отримали гуманітарну допомогу у вигляді літнього жіночого взуття від швейної фабрики «Богданова гора» (127 пар).
Чигиринська міська рада висловлює вдячність Давідову Лоранді Валерійовичу та Півоварову Костянтину Миколайовичу за надану допомогу та за те, що додали позитивних емоцій у життя цих прекрасних жінок і дівчат.
Отримати взуття можна в Комунальному закладі «Центр соціальних служб» Чигиринської міської ради та старостатах тільки зареєстрованим переселенцям.
Нагадуємо, усі тимчасово переміщенні особи, які перебувають на території Чигиринської міської територіальної громади, можуть реєструватися та залишити заявку із потребами для надання гуманітарної допомоги у відділлі соціального захисту населення, Центрі надання адміністративних послуг м.Чигирин або у старостатах сіл відповідно до проживання.
Разом, ми можемо багато!