До уваги ВПО!

У межах проєкту «Задоволення нагальних багатогалузевих гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні» запланована роздача гуманітарних наборів для ВПО у м. Чигирин, Черкаська область.Зареєструватися можна протягом КВІТНЯ.
➡️ Вид набору: гігієнічний сімейний набір (допомога надається ВПО).
Важливо! Набір може отримати домогосподарство, в якому мешкають від 3 осіб.
❗️ Допомога (продуктовий набір, гігієнічний набір) може надаватися на сім’ю ОДИН РАЗ в обраному форматі.
❓ Як отримати гуманітарну допомогу
▪️ Зареєструватися за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/ovcJAzLo
▪️ Зазначити в електронній реєстрації документи, що підтверджують вашу особу (паспорт, ІНН, довідка про інвалідність, довідка матері-одиначки чи батька-одинака, довідка про багатодітність тощо). Для отримання допомоги їхня наявність ОБОВ’ЯЗКОВА!
▪️ СМС-повідомлення з детальною інформацією про видачу наборів, яке надійде на вказаний контактний телефон, є підтвердженням вашої участі.
▪️ Важливо! Заповнення анкети НЕ ГАРАНТУЄ отримання допомоги.📞 З будь-яких питань та уточнень звертайтеся на гарячу лінію БФ «ССС»: 0800332740.
✅ Цей проєкт втілює БФ «ССС» спільно з гуманітарною організацією CARE та Консорціумом Реагування. Програма реалізується за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA). #humanitarianaid #ВПО #UkraineResponseConsortium