Державна служба зайнятості та Сareer Hub запрошують на навчання

Внаслідок суттєвих змін на ринку праці, які були спричинені широкомасштабним вторгненням росії, сьогодні наша держава має декілька ключових викликів, вирішення яких є вкрай важливим для майбутнього України. По-перше – це потреба у системному аналізі потреб ринку праці у взаємозв’язку з процесами підготовки спеціалістів та спеціалісток  задля відновлення держави в різних сферах.  По-друге – аналіз актуальних запитів безробітних у перекваліфікації. Відповідно, потрібні комплексні кроки, щоб механізм забезпечення потреб в підготовці та перекваліфікації максимально відповідав як актуальній, так і перспективній ситуації на ринку праці. 

Державна служба зайнятості спільно з Сareer Hub ГО “Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” в межах програми USAID – US Agency for International Development Мріємо та діємо у співпраці з українськими роботодавцями вирішили спрямовувати свої зусилля на оновлення навчальних програм з перекваліфікації безробітної молоді в Україні. Адже нині вкрай важливо допомогти молодим людям знайти своє місце на ринку праці. Особливо враховуючи потреби для відновлення країни від руйнівних наслідків війни. 

Розроблено чотири нові освітні програми для навчання частковим кваліфікаціям у будівельній галузі та сфері альтернативної енергетики:

1) Особливості монтажу та експлуатації сонячних панелей;

2) Монтаж, технічне обслуговування та ремонт електропроводок і освітлювальних електроустановок та мереж;

3) Збирання опалубки простих видів, виготовлення арматурних сіток і каркасів та приготування бетонних сумішей;

4) Розпалубка та розбирання бетонних та залізобетонних конструкцій.

Навчання складається з двох частин:

  • теоретична підготовка (дистанційна, очна, змішана форма навчання);
  • практичне відпрацювання навичок на базі центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та роботодавців.

Навчання на кожній з навчальних програм триває в середньому 6 тижнів.

Для того, щоб потрапити на навчання і отримати часткову професійну кваліфікацію затребувану на ринку праці вже сьогодні, потрібно:

  1. Мати статус безробітного, який зареєстровано державним центром зайнятості.
  2. Звернутися до кар’єрного радника центру зайнятості та повідомити про наміри пройти навчання та отримати сертифікат на навчання (кар’єрний радник закріплюється за кожним автоматично при зверненні до ДСЗ).

Для зареєстрованих безробітних навчання оплачується за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Це навчання зацікавить тих, хто втратив роботу, шукає для себе нову спеціальність та прагне долучитись до процесу відновлення України вже зараз.

Охочі долучитися до навчання можуть подати онлайн заявку https://forms.gle/gzuY3Tr13XUQgwpb8 

Більш детальніше https://is.gd/icL7Ku