Цьогорічний день молоді в Чигиринській громаді пройшов в спортивній атмосфері.
На міському стадіоні КП “Стадіон Колос” грали в настільний теніс.Тенісисти продемонстрували високу підготовку та інтерес до гри. Турнір вийшов насичений та цікавий, пройшов у запеклій боротьбі.
Волейболістки Чигиринської дитячої юнацької спортивної школи зіграли турнір з пляжного волейболу серед дівчат, показали високий рівень та чудові результати.
В молодіжному просторі Sunrise провели різноманітні ігри серед дітей: монополія, шашки та інші.
Результати турнірів:
В настільному тенісі 1 місце – Шанцев Владислав, 2 місце – Плахотній Назар, 3-тє – Парфентьєв Дмитро.
В пляжному волейболі 1 місце посіли Парфєнтьєва Дар’я та Наконечна Дар’я, 2-ге – Назаренко Альона та Дряпак Дарія, 3-тє – Бессонова Анна та Остапієнко Неля. Зубенко Аліса – кращий гравець турніру.
Переможців всіх турнірів нагороджено медалями та грамотами відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради.
Дякуємо кожному захиснику за можливість провести цей день.

Мирного нам майбутнього та швидкої перемоги! 



Хай живе Україна! Слава Україні – Героям слава!
