День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, який встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Саме ці історичні події стали випробуваннями на міцність для України та українського народу, що виборював право на волю та незалежність.

В ці дні ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.

На знак вічної пам’яті про героїв, які загинули за гідність і свободу України, міський голова Віктор Харченко разом із головою ГО «Ветеранське братерство учасників бойових дій Чигиринщини» Олександром Дмитрійчуком, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентиною Алєксєєвець та Сергієм Брайченком поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні» – патріотам української сучасності та пам’ятника воїнам АТО/ООС.
Низький уклін всім захисникам української державності, які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь!