Делегація від Чигиринської громади з робочим візитом побувала у Польші

Чигиринська міська рада є учасником проєкту “Підтримка процесу децентралізації: розвиток компетенцій об’єднаних територіальних громад у сфері соціальних послуг”, у межах якого, з 7 до 14 серпня цього року, відбувся навчальний візит працівників місцевого самоврядування та фахівці зі сфери соціальних послуг громад до Польщі. Від Чигиринської міської ТГ вивчали передовий досвід у сфері соцпослуг Лариса Іващенко, керуюча справами виконавчого комітету міської ради та Ольга Фесуненко, директорка Центру соціальних служб.

Українська делегація побувала у гмінах Тлущ, Кобилка, Соколи та Корицін у Мазовєцькому воєводстві, поруч із Варшавою та відвідала Вишковський повіт. Під час поїздки українські фахівці ознайомилися з діяльністю Центрів соціального захисту та Університетів третього віку. Також дізналися про роботу Закладу денної підтримки (Пункту допомоги дитині й сім’ї), Клубу соціальної інтеграції, Реабілітаційно-навчально-виховного центру, Закладу професійної активації, а також товариства “Кузня”, що надає соціальні послуги дітям, молоді та людям похилого віку.

Пізнавальними для учасників навчань були лекції від Мірослава Ольчака, який є експертом проєкту про місцеве самоврядування і систему соціальної допомоги в Польщі.

Проєкт реалізується за сприяння Фонду міжнародної солідарності та співфінансується у межах програми польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіка Польща та Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні.