Чигиринських безробітних ТОВ « УКРДРЕВ» запрошує на роботу

22 червня 2021року  у Чигиринській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій. На захід було запрошено більше 30 безробітних.

В заході взяли участь заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Тетяна Козубенко та директор ТОВ «УКРДРЕВ», ФОП Кармазін Валерій Олександрович  презентували своє виробництво, розповіли історію створення підприємства, чисельність працюючих, чим займається кожне із них, про умови праці, детальніше зупинились на кожній із запропонованих вакансій: укладальник–пакувальник паличок для морозива,оператор виробничої дільниці. Директор ТОВ «Укрдрев» Рахматулін Айрат розповів про заснування в 2001 році підприємства з вузьконаправленою спеціалізацією – виготовлення високоякісних паличок для морозива, що відповідають рівню світових стандартів, про те, як ТОВ “Укрдрев” займає лідируюче положення на ринку України. Підприємство спроектоване і побудоване спеціально під виробництво паличок для морозива.

Ярмарок, Міні-ярмарок вакансій – захід у службі зайнятості традиційний, але роботодавці з кожним роком все з більшим бажанням приймають в ньому участь, готуються до заходу. В ході заходу представники підприємств проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали  їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантували достойний  рівень заробітної плати. Представниками  служби зайнятості були створені всі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватися та задовольнити свої потреби.

Всі вони мали можливість провести співбесіду з  роботодавцями щодо подальшого працевлаштування. Але  роботодавець  використовує у підборі персоналу конкурсний відбір, тобто буде ще одна зустріч з кандидатами на працевлаштування, але вже безпосередньо на виробництві, де вони пройдуть співбесіду з керівниками підрозділів. За попередніми даними запрошення на роботу під час  Міні-ярмарку отримали 22 особи.

На підведенні підсумків роботи Міні – Ярмарку заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Тетяна Козубенко подякувала представникам роботодавців, соціальним партнерам за підтримку і тісну співпрацю.