Чигиринська ОТГ поглиблює співпрацю з Фондом енергоефективності

14.09.2020 міський голова  Чигиринської ОТГ Віктор Харченко, а також очільники Черкас, Канева, Золотоноші, Тальнівської й Червонослобідської ОТГ підписали Меморандум про співпрацю з Фондом енергоефективності України в межах Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків  «Енергодім».

Економія на опаленні через енергоощадність, модернізація та утримання будинків, орієнтування у новаціях сфери ЖКГ – це ті галузі, де має розумітися управитель ОСББ. 

Держава також надає реальні можливості з енергомодернізації будинків. Зокрема через Фонд енергоефективності. Завдяки співпраці з Державною установою «Фонд енергоефективності» мешканці житлових будинків, які об’єднані в ОСББ, мають шанс власноруч і на свій розсуд вирішувати енергоефективні завдання, залучаючи необхідні фінансові ресурси та фахівців через Програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». 

«Співпраця Фонду з містами — це важливий напрямок популяризації енергоефективності та збільшення кількості енергомодернізованих багатоповерхівок в країні. Добре, коли муніципалітети розуміють всю  відповідальність підтримки ОСББ та допомагають співвласникам комплексно та якісно здійснювати такі роботи» коментує Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності.

В Чигиринській ОТГ налічується 15 ОСББ, а Програма підтримки співвласників, які здійснюють заходи з енергоефективності у будинках — в розробці.