Чигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій

Чигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,1588 га: з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Черкаська, 58 Черкаської області.

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 29.06.2021 № 534-10/VIII «Про розроблення детального плану територій по вулиці Черкаській,58 в місті Чигирин, Черкаської області». 

Розробник детального плану  територій КПВАПП «ОБЛАРХБЮРО»

З проектом детального плану територій 0,1588 га: з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Черкаська, 58 Черкаської області можна ознайомитися у  відділі житло – комунального господарства, землеустрою, архітектури та екології виконавчого комітету Чигиринської міської ради за адресою: 20901, м. Чигирин, Черкаської області, вул. Б.Хмельницького, 26, кабінет №27, а також за вказаною адресою приймаються пропозиції та зауваження щодо детального плану територій, термін подання яких з 16 січня 2023 року по 16 лютого 2023 року.

Пропозиції щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території мають право подавати:

  •  1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  •  2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  •  3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  •  4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  •  5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Конференція по узагальненню підсумків розгляду пропозицій громадськості відбудеться 17 лютого 2023 року о 12.00 в адмінприміщенні міської ради за адресою: 20901, м. Чигирин, Черкаської області, вул. Б.Хмельницького, 26, зал засідання.   

Запрошуємо мешканців міста прийняти участь у конференції