Чигиринська громада безкоштовно отримала два автомобілі Volkswagen в рамках співпраці з Німеччиною

Передача автомобілів стала можливою завдяки проєкту PHOENIX4UA ініціативи Cities 4 Cities | United 4 Ukraine міста Зіндельфінген. За проєктом, містом Зіндельфінген здійснюється закупівля вживаних комерційних автомобілів за рахунок безповоротного гранту, виділеного Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) на підтримку міст України. Даний проєкт спрямований на допомогу українським громадам у розбудові інфраструктури та економіки.
 
Наше німецьке місто-партнер Майєн покрило витрати на транспортування, що значно спростило доставку мікроавтобусів.
 
Отримані в якості гуманітарної допомоги автомобілі будуть використовуватися для потреб громади та перевезення волонтерської допомоги на передову.
 
Висловлюємо щиру вдячність за партнерство та відчутну підтримку меру міста Sindelfingen.de Bernd Vöhringer, керівниці проєкту PHOENIX4UA на платформі Cities4Cities United4Ukraine Katherina Batishcheva, лорду-меру міста Майєн Dirk Meid. Дякуємо друзі за небайдужість, солідарність та підтримку в такі надважкі часи, спільними зусиллями ми наближаємо Перемогу!
 
Окрема подяка команді ініціативи Cities 4 Cities | United 4 Ukraine разом із Martha Suprun та Світлана Крижанівська Блінова, завдяки яким наша громада отримала таку значущу допомогу та мала змогу знайти партнера в Німеччині.