Чигиринщину відвідали фінські друзі-партнери

Сьогодні до Чигиринської громади завітали фінські друзі-партнери Juhani Ahola, Sievin Helluntai – Serakunta Haikolantie, які на зібрані кошти придбали та доставили в м. Чигирин автомобіль швидкої допомоги, споряджений засобами першої медичної необхідності, медикаментами, сучасним обладнанням.
Глюкометри, танометри, пульсоксиметри, комплекти для догляду за ранами, аптечки, шприци, фізрозчини для крапельниць, знеболювальні засоби, ходунки, інвалідні візочки, медичні ноші для перенесення постраждалих та інше обладнання й медикаменти. Крім того, привезли три портативні електрокардіографа, якими можна користуватися в реанімобілях, машинах швидкої допомоги та невідкладно передавати дані про функціонування серця пацієнта до лікарні для більш чіткого визначення його стану – вся ця техніка та обладнання служитиме громадянам України, а також допомагатиме рятувати наших військових, адже буде передана на потреби військовим, які продовжують боротися за цілісність та незалежність нашої крани.
У цей не легкий для країни час, українцям надзвичайно важливо відчувати підтримку дружніх країн, адже наша сила в єдності та згуртованості.
Чигиринська громада висловлює щиру вдячність фінським громадянам за надану гуманітарну допомогу. Ваша підтримка надзвичайно важлива, вона дарує нам впевненість та дає надію на нашу Перемогу.
Окрема подяка за підтримку та сприяння розвитку нашої громади, а також налагоджування відносин з дружніми європейськими країнами висловлюємо Сергей Сергиенко та прихожанам церкви «Велика Родина».
Цінуємо турботу та участь всіх і кожного. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.