Чергове засідання бюджетної комісії було тривалим, але результативним

Засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного та інвестиційного розвитку відбулося за головування голови комісії Руслана Овчарова, участі міського голови Віктора Харченко, заступниці міського голови Валентини Алєксєєвець та присутніх членів комісії.
Депутати розглянули низку важливих питань серед яких підтримка ЗСУ та медичної галузі. Одноголосно погодили співфінансування проектів обласного значення шляхом передачі цільової субвенції з бюджету нашої громади Черкаському обласному бюджету:
🔖700,0 тис. грн. – перерахування коштів до державного бюджету в умовах воєнного стану для здійснення згідно із законом заходів загальної мобілізації та з метою відсічі збройної агресії російської федерації проти України та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки територіальної цілісності нашої країни;
🔖500,0 тис. грн. – на проведення робіт із будівництва, реконструкції, капітального ремонту обласних закладів та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я, придбання для них обладнання, у тому числі медичного.
Також було розглянуто важливе питання, що стосується навчальних закладів громади – проєкти Стратегій розвитку ліцеїв громади на 2023-2027 роки, які представляли на засіданні директори закладів.
Опрацювали питання, що стосуються місцевих Програм. Зокрема:
розглянули підсумки виконання у 2022 році:
– Програми підтримки самозабезпечення Чигиринської міської територіальної громади харчовими продуктами на 2022-2024 роки «Сади Перемоги»;
– Програми соціально-економічного розвитку Чигиринської міської територіальної громади;
погодили внесення змін до:
– Програми «Шкільний автобус на 2023-2025 роки, в частині зміни маршруту із забезпечення підвозу до навчальних закладів громади по селах та віддалених мікрорайонах міста;
– Програми розвитку земельних відносин та охорони земель Чигиринської міської територіальної громади на 2021 -2025 роки, з метою забезпечення заходів поводження з небезпечно хімічними речовинами, у тому числі утилізації ламп розжарювання.
Війна стала трагедією для багатьох українських родин…
 
З метою підтримки родин осіб, які загинули на війні з російською федерацією, комісія одноголосно погодила внесення змін до Програми «Турбота», а саме надання допомоги таким сім’ям на встановлення пам’ятника, шляхом виплати коштів у розмірі 20 тис. грн.
Обговорили на комісії і підтримали питання щодо розроблення Комплексного плану просторового розвитку території населених пунктів громади, погодили склад Робочої групи з формування завдання на його розроблення та перелік індикаторів розвитку для врахування при розробленні Комплексного плану.
Потому депутати заслухали звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики міською радою та її виконавчим комітетом за 2022 рік.
Загалом, голова комісії резюмував, що засідання комісії пройшло результативно. Усі ключові питання підтримані та будуть внесені до порядку денного чергової сесії Чигиринської міської ради.