З початку повномасштабної війни в Україні, Чигиринщина прийняла тисячі переселенців. Хтось зупинився тут тимчасово, а хтось продовжує будувати життя з чистого аркушу.

Серед вдалого працевлаштування яскравим прикладом є історія працевлаштування Єлизавети  Колодченко.

З початку повномасштабного вторгнення Єлизавета жила в м. Краматорськ, де останні роки працювала на посаді сестри медичної  стаціонару, але у березні 2022 року була змушена покинути рідне місто та разом з родиною переїхати до Чигиринщини в село Рацеве.

Спілкуючись з Єлизаветою, кар’єрний радник з’ясував, що особа має досить високий рівень вмотивованості до праці.  Закінчивши у 2019 році КЗ «Бахмутський медичний коледж» Єлизавета Олександрівна отримала освіту за спеціальністю «Медсестринство» та здобула кваліфікацію фельдшера, тому протягом останніх трьох років працювала в закладах охорони здоров’я на посадах  сестри медичної та  сестри медичної стаціонару.

Запропонували Єлизаветі розглянути вакантну посаду рентгенолаборанта у КНП “ЧБЛ”. Наступним етапом була співбесіда з керівником закладу, і як результат –  Єлизавета Олександрівна офіційно приступила до роботи, де і працює на даний час.

Нова робота припала жінці до душі та дозволила адаптуватись до нових умов життя, успішно працювати, реалізовуючи свої професійні вміння та навички.ф