Громадські роботи – дієвий інструмент тимчасової зайнятості

Зайнятість населення – одне з пріоритетних питань в роботі Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості. У зв’язку з введенням військового стану в країні, вакансій на постійне працевлаштування недостатньо та й вибір обмежений. Тому залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру – ефективний шлях тимчасового вирішення працевлаштування громадян.

З початку 2022 року з КП «ЄРЦ» укладено сім договорів та направлено  на громадські роботи 61 особу з числа безробітних. Безробітними  виконується чималий обсяг робіт з впорядкування території парків, придорожніх смуг, упорядкування об’єктів культурно-історичної спадщини, пам’ятників, місць поховання осіб, які загинули у боротьбі за свободу й незалежність України, екологічний захист навколишнього середовища, роботи із соціально вразливими верствами населення, інші роботи соціального напрямку. Безробітні, особливо жителі сільських населених пунктів, вже звикли до можливості отримати зовсім не зайві для сім’ї доходи, працюючи безпосередньо в своєму селі та виконуючи роботу, необхідну для всієї громади. У квітні місяці громадські роботи проводяться на території сіл Галаганівка, Тіньки, Рацеве, Вітове, Трушівці, Суботів, Вершаці, Матвіївка, Стецівка, Новоселиця, Іванівка, Красносілля, що входять до складу Чигиринської громади.

Послуга служби зайнятості дає можливість залучати робочі руки до багатьох життєво важливих робіт. Проведення громадських робіт – дуже корисна справа, люди, які залучені до цих робіт роблять величезну справу для своєї громади.