До уваги роботодавців!

Для зацікавлених роботодавців щодо кредитування бізнесу повідомляємо, що Урядом 18.03.2022 анонсовані зміни Державної програми кредитування бізнесу «5-7-9». 

Уряд знімає всі обмеження по програмі “5-7-9”. Будь-який український бізнес, якому потрібна підтримка, зможе отримати кредит за пільговими умовами.

Відтепер максимально сума кредиту збільшується до 60 мільйонів гривень. На час воєнного стану та ще місяць після його завершення ставка по кредитах буде 0%. Відсотки за тих, хто хоче вести бізнес, буде сплачувати держава.

Після воєнного стану відсоткова ставка по цій програмі буде не більше 5%. Прибираються також обмеження, які стосувалися бізнес-плану чи робочих місць, чи будь-які інші.

За більш детальною інформацією необхідно звертатися до банків-партнерів Програми, перелік яких зазначений на сайті 5-7-9.gov.ua.


Шановні шукачі роботи та роботодавці!

Черкаська обласна державна адміністрація запустила Telegram-канал з пошуку роботи.

Канал допомагатиме тим, хто шукає роботу, побачити актуальні пропозиції на ринку праці області від роботодавців регіону.

Посилання на Telegram-канал: https://t.me/cherkasyWork.

Інформацію про потребу у працівниках роботодавець може розміщувати на каналі самостійно.

Довідково – пам’ятка для роботодавців, які бажають розмістити інформацію про потребу у працівниках на каналі.

Для того щоб розмістити вакансію необхідно перейти
 за адресою: https://bit.ly/3ulq7W. Оголошення буде розміщено як про пошук високопрофесійного співробітника на постійній основі, так і про різноробочого всього на пару годин.

Важливо!

  • Про втратуактуальності вакансії відразу необхідно повідомити за адресою @recruting_mcz, виславши копію розміщеного у Telegram-каналі оголошення з повідомленням ВИДАЛИТИ. З метою забезпечення перебування на каналі тільки актуальних вакансій усі оголошення автоматично будуть видалені через 48 години після їх публікації.  Якщо після зазначених 48 годин залишається потреба у розміщенні інформації на каналі, необхідно написати повторно для її розміщення. (https://bit.ly/3ulq7Wy).
  • Відповідальності за достовірністьінформації щодо  вакансії несе роботодавець.
  • Скарги на некоректністьоголошень і пропозиціїщодо поліпшення роботи каналу прохання відправляти сюди  @recruting_mcz.