Змагання відкритої Першості Чигиринської ОТГ з міні-футболу

26 вересня 2020 року відбулися змагання відкритої Першості Чигиринської ОТГ з міні-футболу.

Позмагатися за головний Кубок змагань прибули команди сіл: Галаганівка, Стецівка, Рацеве, Тіньки та Суботів. На відкритті змагань учасників привітав заступник міського голови Микола Сухих.

Турнір пройшов за коловою системою. Всі ігри проходили в безкомпромісній, напруженій боротьбі. Хорошу комбінаційну гру продемонстрували рацівські футболісти, які не зазнавши поразок вибороли 1 місце та головний трофей -Кубок.

Команда села Галаганівка, показавши злагоджені командні дії, посіла 2 місце, 3 місце здобула команда с.Суботів, яка виступала ослабленим складом.

Авторитетне журі визначило кращим гравцем турніру Вадима Демиденка, кращим воротарем став Олександр Єрмаков, кращим бомбардиром, маючи в активі 5 м’ячів, був Віталій Д’яченко. Всім номінантам вручені пам’ятні кубки.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями відповідного гатунку. Змагання проведено відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради.