Відкрита Першість Чигиринської ОТГ з шашок

Вчора 6 вересня 2020 року відбулися змагання відкритої Першості Чигиринської ОТГ з шашок.

В змаганнях взяли участь 15 шашкістів, серед них неодноразові переможці та призери обласних та Всеукраїнських змагань.

На турнір була запрошена команда з м.Черкас. Тож турнір був представницький, серед учасників- два КМС, чотири спортсмени першого розряду. Учасники були розділені на 2 групи, в яких пройшли змагання за коловою системою і по три кращих учасники з кожної групи вийшли до фінальної частини змагань де і розіграли призові місця.

Паралельно проходили змагання і серед жінок. Всі ігри проходили цікаво та видовищно, спортсмени демонстрували красиву та комбінаційну гру. В напруженій боротьбі пройшли фінальні змагання, де лідер нашої команди Олексій Сіб’якін з с.Галаганівка, показав зрілу гру і другий раз підряд завоював 1 місце, друге місце у черкащанина Сергія Пластуна, 3 місце теж посів наш земляк, досвідчений Володимир Горний з м.Чигирин.

Серед жінок 1 місце посіла Алла Гоменюк м.Черкаси, 2 місце Тетяна Волицька м.Черкаси, 3 місце Галина Мірченко с.Боровиця. Всі переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами відповідного гатунку, а гості отримали ще і пам’ятні сувеніри про м.Чигирин.

Привітав учасників змагань та провів нагородження переможців заступник голови Чигиринської міської ради Леонід Кисіль. Змагання проведено відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради.