Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів Молодіжної ради при виконавчому комітеті Чигиринської міської ради повідомляє, що установчі збори з обрання членів Молодіжної ради відбудуться 19 жовтня 2021 року о 14.00 в залі засідань Будинку рад та державних установ, за адресою: м.Чигирин, вул.Б.Хмельницького, 26.

Порядок денний зборів наступний:

  1. Обрання лічильної комісії установчих зборів, з числа кандидатів до складу МР.
  2. Обрання голови установчих зборів Молодіжної ради при виконавчому комітеті Чигиринської міської ради.
  3. Обрання секретаря установчих зборів Молодіжної ради при виконавчому комітеті Чигиринської міської ради.
  4. Обрання складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Чигиринської міської ради.
  5. Різне.

За результатами засідання ініціативної групи, до участі в установчих зборах для формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Чигиринської міської ради вирішили допустити наступних кандидатів:

  1. Маланіча Сергія Васильовича, представника ГО “Новий Чигирин”;
  2. Цівіну Анну Володимирівну, представницю від Чигиринської ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.Б.Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області;
  3. Бугайову Поліну Андріївну, представницю від Стецівського НВК “ЗЗСО І-ІІІ ступенів -заклад дошкільної освіти” Чигиринської міської ради Черкаської області;
  4. . Глущенка Євгенія Руслановича, представника Трушівського НВК «ЗЗСО І-ІІІ  ступенів – заклад дошкільної освіти» Чигиринської міської ради Черкаської області;

  5. Хлівну Марію Анатоліївну, представницю Молодіжного парламенту територіальної громад;

  6. Яковенко Олесю Миколаївну, представницю Вершацької філії І-ІІІ ступенів опорного ЗЗСО Чигиринської міської ради Черкаської області;

  7. Кошову Олену Олегівну, представницю Рацівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чигиринської міської ради Черкаської області;

  8. Іщенко Ангеліну Володимирівну, представницю Тіньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чигиринської міської ради Черкаської області;

  9. Сівака Данила Максимовича, жителя громади в порядку індивідуального членства (м.Чигирин);

  10. Хоменко Юлію Василівну, жительку громади в порядку індивідуального членства (с.Суботів);

  11. Прохач Галину Андріївну, жительку громади в порядку індивідуального членства (с.Суботів);

  12. Калюжну Анну Сергіївну, жительку громади в порядку індивідуального членства (м.Чигирин);

  13. Чуєнко Яну Олександрівну, жительку громади в порядку індивідуального членства (м.Чигирин);

  14. Маркобородова Артема Сергійовича, жителя громади в порядку індивідуального членства (с.Тіньки);

  15. Павелко Людмилу Анатоліївну, жительку громади в порядку індивідуального членства (с.Тіньки).

 

%d bloggers like this: