На Чигиринщині проведено другий етап Кубку України з моторалі

7-8 серпня на Чигиринщині проходив другий етап Кубку України з МотоРалі «Тясмин Ралі». Мотоспорт зібрав спортсменів любителів та професіоналів з усієї України. 38 зареєстрованих учасників виборювали перемогу у п’яти класах: аматори, експерти, турендуро, профі та дівчата.

В перший день змагань для учасників була підготовлена дистанція в 140 кілометрів. Другого дня учасники змагань боролися на трасі протяжністю близько 150 км.

Чигиринську громаду на цих змаганнях представляв Денис Вовкогон, який зайняв третє місце в категорії Професіонали.

По завершенню змагань всіх учасників привітав міський голова Віктор Харченко, за зайняті перші місця нагородив грамотами міської ради та вручив пам’ятні сувеніри переможцям категорій: В’ячеславу Приймаку, Павлу Тимошенку, Олександру Лободі, Артуру Кирильчуку та Тетяні Рождєствєнскій.

Наступний – третій етап планується провести  восени у селі Пирогівці Сумської області.

Після закінчення трьох етапів змагань переможець отримає кубок України.