До Дня Перемоги проведено турнір із шахів

8 травня 2021 року в місті Чигирині відбувся турнір з шахів присвячений Дню Перемоги. В змаганнях прийняли участь 12 любителів цієї гри. Турнір проходив за Швейцарською системою в 5 турів. Всі ігри пройшли в напруженій боротьбі, шахісти демонстрували цікаву гру. В підсумку змагань призові місця розподілилися таким чином: 1 місце виборов Володимир Гончаров, 2 місце посів досвідчений турнірний боєць Володимир Збаразський, 3 місце зайняв Микола Басик. Слід відмітити наймолодшого учасника турніру – десятирічного Дмитра Басика, який продемонстрував хорошу гру. Переможець та призери змагань нагороджені грамотами та медалями відповідного гатунку. За підсумками змагань перші 6 учасників отримали грошові винагороди.

Проведення турніру організовано відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради.