ДВК 710739

(с.Вершаці)

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

Посада

1.                  

Сакара Сергій Георгійович

Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

Голова

2.                  

Шевченко Тамара Володимирівна

Черкаська  обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

Заступник

3.                  

Самброс Надія Миколаївна

Черкаська обласна організація партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Секретар

 

ДВК 710740

(с.Тарасо-Григорівка)

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

 

1.       

Вакуленко Ірина Геннадіївна

Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Голова

2.       

Вакуленко Ольга Григорівна

Черкаська обласна організація партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Заступник

3.       

Іщенко Любов Іванівна

Черкаська ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«ЗА МАЙБУТНЄ»

Секретар

 

ДВК 710741

(с.Галаганівка)

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

 

1.       

Гордієнко Петро Михайлович

Чигиринська районна організація Аграрної партії України

Голова

2.       

Гальбінська Тетяна

Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Заступник

3.       

Корабель Світлана  Михайлівна

Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Секретар

 

ДВК 710744

(с.Іванівка, с-ще Бурякове, с.Вдовичине, с-ще Гненне)

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

 

1

Кононенко Валентина Михайлівка

Черкаська територіальна організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

Голова

2

Капшитар Світлана Миколаївна

Черкаська обласна організація партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Заступник

3

Гришко Валентина Яківна

Кандидат на посаду голови – Пріщенко С.І.

Секретар

 

ДВК 710745

(с.Красносілля, с.Погорільці, с.Розсошенці)

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

 

1

Домбровська Ольга Олексіївна

Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Голова

2

Іщенко Світлана Володимирівна

Чигиринська районна організація Аграрної партії України

Заступник

3

Кучугурна Наталія Ярославівна

Черкаська  обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

Секретар

 

ДВК 710746

(с.Матвіївка) 14 осіб

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

 

1.       

Каменицька

Олена Володимирівна

ЧеркаськА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«ЗА МАЙБУТНЄ»

Голова

2.       

Філоненко Людмила Михайлівна

Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»

Заступник

3.       

Федченко Юлія Петрівна

Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Секретар

 

ДВК 710750

(с.Новоселиця, с.Полуднівка, с.Рублівка, с.Чмирівка)

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

 

1.       

Количева Лідія Кирилівна

Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Голова

2.       

Кобзар Параска Григорівна

Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Заступник

3.       

Калюжна Ганна Степанівна

Чигиринська районна організація Аграрної партії України

Секретар

 

ДВК 710751

(с.Рацево – 18 осіб )

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

 

1.       

Федорчук Мирослава Миколаївна

ЧеркаськА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«ЗА МАЙБУТНЄ»

Голова

2.       

Олійник Олена Василівна

Кандидат на посаду голови – Пріщенко С.І.

Заступник

3.       

Войтенко Світлана Іванівна

 

Черкаська  обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

Секретар

 

ДВК 710752

(с.Вітове – 16 осіб)

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

 

1.       

Гончаренко Ольга Миколаївна

Черкаська ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«ЗА МАЙБУТНЄ»

Голова

2.       

Мальована Ганна Михайлівна

Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Заступник

3.       

Козубенко Валерій Петрович

Черкаська територіальна організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

Секретар

 

ДВК 710753

(с.Стецівка 16 осіб)

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

 

1.       

Гончар Оксана Олександрівна

Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Голова

2.       

Голікова Олена Григорівна

Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Заступник

3.       

Литвинка Ольга Іванівна

Черкаська обласна організація партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Секретар

 

ДВК 710754

(с.Суботів)

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

 

1

Горенич Оксана Миколаївна

Черкаська територіальна організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

Голова

2

Бевзенко  Оксана Іванівна

Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Заступник

3

Семчук Ольга Іванівна

Черкаська обласна організація партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Секретар

 

ДВК 710755

(с.Тіньки)

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

 

1

Смоляр Ганна Іванівна

Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Голова

2

Лободенко Лідія Феодосіївна

Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Заступник

3

Оніщенко Ольга Михайлівна

Чигиринська районна організація Аграрної партії України

секретар

 

ДВК 710757

(с.Трушівці)

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

 

1

Лопатюк Лариса Анатоліївна

Черкаська територіальна організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

Голова

2

Кириченко Лідія Юхимівна

Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Заступник

3

Філоненко Валентина Іванівна

Черкаська ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«ЗА МАЙБУТНЄ»

секретар

 

ДВК 710759

(м.Чигирин)

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

 

1

Кухарська Леся Марківна

Черкаська територіальна організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

Голова

2

Мироненко Юлія Дмитрівна

Кандидат на посаду Пріщенко С.І.

Заступник

3

Розсохач Анна Едуардівна

Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

секретар

 

ДВК 710760

(м.Чигирин)

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

 

1

Прохоренко Тетяна Вікторівна

Черкаська обласна організація партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Голова

2

Берестова Наталія Семенівна

Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Заступник

3

Бурлака Людмила Михайлівна

Черкаська ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«ЗА МАЙБУТНЄ»

секретар

 

ДВК 710761

 (м.Чигирин)

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

 

1

Крайній Михайло Андрійович

Черкаська обласна організація партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Голова

2

Поліщук Анастасія Станіславівна

Чигиринська районна організація Аграрної партії України

Заступник

3

Пилипенко Тетяна Василівна

Черкаська територіальна організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

секретар

 

ДВК 710762

 (м.Чигирин)

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

 

1

Фадєва Лідія Дем’янівна

Черкаська обласна організація ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

Голова

2

Кошова  Валентина Василівна

 

Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Заступник

3

Добринчук Катерина Василівна

Чигиринська районна організація Аграрної партії України

Секретар

 

ДВК 710763

 (м.Чигирин)

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

 

1

Антоненко Світлана Іванівна

Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Голова

2

Гаврилова Ірина Іванівна

 

Черкаська територіальна організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

Заступник

3

Верченко Аліна Ігорівна

Черкаська обласна організація партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Секретар

 

ДВК 710764

 (м.Чигирин)

№ п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові

Суб′єкт подання

 

1.                   

Овчарова Любов Пертівна

Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Голова

2.       

Євона Галина Іванівна

Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Заступник

3.       

Кобиляцький Олексій Антонович

ЧеркаськА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«ЗА МАЙБУТНЄ»

 Секретар

 

%d bloggers like this: